(095) 549-23-42

Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі для спеціалістів будівельної галузі
 

 “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”


який відбудеться 9  листопада 2017 року в м.Дніпро
 
Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарах:
 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.

 2. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону Українивід 17.01.2017 № 1817-VIII.

 3. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.

 4. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування

 5. Зміни ДСТУ Б Д.1.1.-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.

 6. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов'язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК.

 7. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів, необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.

 8. Нові можливості кошторисних прогамних комплексів. Майстер-класи.

 
На семінарах відбудуться майстер-класи з експлуатації кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ продемонструють нові функції програм і розглянуть практичні задачі.
Для участі у семінарах запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

Мета семінарів:

 • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;
 • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
 • інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;
 • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
 
Організатори серії осінніх семінарів:
 • «АВК-Созидатель», м. Дніпро
 • Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м.Київ
 • ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ

 

Для участі в семінарі потрібно заповнити анкету та надіслати на електронну пошту: super_conf2017@ukr.net
Також є можливість зареєструватись для участі у семінарі он-лайн на сайті https://ssb.com.ua/.

Детальнішу інформацію щодо умов участі та організації семінару можна отримати за телефонами організатора семінару у м. Дніпро ТОВ «ІТ-СЕРВІС» (056)785-10-48,785-46-28, 095-656-42-03, 098-678-11-32
 
Вартість участі в семінарі одного представника 1320 грн. 00 коп. з ПДВ.
Для зареєстрованих користувачів ліцензійного кошторисного ПЗ - 1200 грн. 00 коп. з ПДВ.
Кожному другому і наступному  учаснику від однієї організації знижка - 5%.
У вартість входить: участь у семінарі, матеріали семінару, іменний сертифікат.

 
Регламент роботы:
9.30 - 10.00 - реєстрація
10.00-17.00 - робота семінара
17.00-18.00-майстер-клас, тестування (за бажанням)

Місце проведення :
49000, м.Дніпро,
пр. Д. Яворницького, 93  Будинок Профспілок,
к. 510
Організатор семінару у  Дніпрі:
ТОВ "ІТ-Сервіс"
тел: (056)  785-10-48, 095-656-42-03, 098-678-11-32