(095) 549-23-42

Зміни до ДСТУ

 

У зв’язку з прийняттям ряду Законів України виникла необхідність внести зміни до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та супутніх настанов і ДСТУ Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Технічний комітет зі стандартизації, ТК-311 «Ціноутворення у будівництві» в серпні цього року опублікував першу редакцію змін.
     Асоціація розробників кошторисних програм підготувала для включення в остаточну редакцію свій проект змін до національних стандартів з визначення вартості будівництва. Запропоновані зміни ґрунтуються на пропозиціях користувачів кошторисних програмних комплексів, фахівців з економіки будівництва та ціноутворення у будівництві, які неодноразово обговорювались на семінарах та конференціях з визначення вартості будівельних робіт.
     Просимо Вас ознайомитись з проектами змін до ДСТУ, які підготувала Асоціація розробників кошторисних програм і надати Ваші зауваження та пропозиції до цих документів. Ваша думка важлива і буде врахована членами асоціації під час розгляду ДСТУ в технічному комітеті зі стандартизації ТК-311 «Ціноутворення у будівництві».
     Ваші пропозиції просимо надсилати електронною поштою на адресу розробників кошторисних програм чи в дирекцію Асоціації.

Завантажити  остаточні версії змін до ДСТУ : https://drive.google.com/open?id=0B8vg3_3MdvnHeTJ0RHU4R3ljSWMадреса для листування:
post@mcbct.com.ua