(095) 549-23-42

Нове в АВК-5 редакції 3.8.4 в порівнянні з редакцією 3.8.3

 

 

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.4 передбачено:

 

1. У зв’язку з продовженням військового стану прийняті наступні значення середньомісячної тривалості робочого часу:

- для ТС №№ 1-7; 11-21 – 172,67 годин (виходячи із норми тривалості для 40-годинного п’ятиденного робочого тижня - 2072 години);

- ТС №№ 8-10 – 129,5 годин (виходячи із норми тривалості для 30-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1554 годин);

- ТС № 22 – 155,4 годин (виходячи із норми тривалості для 36-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1864,8 годин).

 

2. Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.10.2023 р.

 

3. З урахуванням Зміни 3 до Настанови з визначення вартості будівництва:

3.1 Врахування коштів на покриття витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, виключено із переліку Інших витрат у складі УПВ та окремо у підсумках Розділу ІІ. Відповідно до цього в редакції 384 буде виконуватися перетворення будов УПВ із попередніх редакцій, в яких інфляція була врахована у складі УПВ та/або окремо у Розділі ІІ.

3.2 У вихідних документах «Договірна ціна за УПВ» та «Акт приймання виконаних будівельних робіт за УПВ» у будовах, вартість яких визначається за Настановою, додана окрема графа «Кодовий номер». В цю графу заноситься кодовий номер виду робіт, якщо в будові передбачена класифікація. Для будов, в яких класифікація не передбачена, надана можливість занесення у графу «Кодовий номер» шифру позиції із локального кошторису. Для цього потрібно встановити відповідну ознаку на рівні будови:

 

 

Примітка: В Ознаках для Договірних цін доданий пункт «Відмова від друку Розділу 2, якщо немає устаткування Підрядника». Ця ознака поширюється на УСІ типи Договірних цін і пов’язана з вимогою чіткого дотримання форми Договірної ціни з відображенням Розділу 1 та Розділу 2 незалежно від наповнення вихідного документу.

 

 

4. Розширені наявні можливості у будовах, в яких передбачена класифікація:

4.1. В підсистемах КД, ДЦ та Пд будови в режимі використання Класифікатору відмічені позначкою «С» (встановлюється біля номеру будови).

4.2. В екрані локального кошторису надана можливість створення рядка ЗВР завданням Коду виду робіт явно (приймається за Класифікатором будови). Для цього доданий відповідний пункт в меню «Створення» або поєднання гарячих клавіш CTRL+F4. Внесення рядка ЗВР у явному вигляді відбувається із автоматичним перекодування кирилиці на латиницю.

4.3. Дозволено копіювання рядків ЗВР із однієї будови в іншу. При цьому відбувається синхронізація Класифікаторів обох будов, внаслідок чого Код рядка ЗВР, який копіюється, може змінитися.

4.4. В підсистемі Пд для будов «С» реалізована можливість визначення кількості виконання поточного періоду у рядку ЗВР процентуванням окремих підпорядкованих позицій. Таким чином, починаючи з редакції 3.8.4 існує два способи процентування рядків ЗВР та підпорядкованих позицій:

- Обсяг виконаних робіт визначається у полі «кількість» в рядку ЗВР (зверху);

- Обсяг виконаних робіт в рядку ЗВР визначається в залежності від вартості та кількості кожної окремої підпорядкованої позиції (знизу).

Спосіб процентування встановлюється при перенесенні будови із підсистеми ДЦ в підсистему ПД:

 

Може бути уточнений вже після перенесення в підсистемі Пд в Ознаках на рівні будови:

 

 

 

 

Або у кожному окремому рядку ЗВР: