(095) 549-23-42

Нове в АВК-5 редакції 3.8.3 в порівнянні з редакцією 3.8.2

 

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.3 передбачено:

 

У зв’язку з продовженням військового стану до 18 серпня 2023 року прийняті наступні значення середньомісячної тривалості робочого часу:

для ТС №№ 1-7; 11-21 – 171,17 годин (виходячи із норми тривалості для 40-годинного п’ятиденного робочого тижня - 2054 години);

ТС №№ 8-10 – 128,5 годин (виходячи із норми тривалості для 30-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1542 години);

ТС № 22– 154,2 години (виходячи із норми тривалості для 36-годинного п’ятиденного робочого тижня - 1850 годин).

Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.05.2023 р.

Реалізована перша черга механізму по автоматизації процесу класифікації робіт. А саме:

 В підсистемі «Інші функції» в розділі «Класифікатори» організований новий підпункт «Класифікатори видів робіт». Тут можна створювати та зберігати власні Класифікатори, згідно з якими буде виконуватися класифікація робіт у будовах. У якості інсталяційного запропонований Класифікатор, утворений на базі частини даних Розділу 8 міжнародної системи вимірювання CESMM4, розробленої Інститутом інженерів-будівельників (The Institution of Civil Engineers (ICE)). Детальний опис роботи з «Переліком класифікаторів виду робіт» наведений у документі «Класифікатори видів робіт» у розділі «Довідка».

3.2 Створений новий тип рядка локального кошторису – заголовок виду робіт (ЗВР), який заноситься Користувачем із Класифікатору видів робіт. Призначення цього рядка – розподіл звичайних позицій локального кошторису на види робіт. Детальний опис розподілу на види робіт, формування вартісних показників по видам робіт та оформлення відповідних вихідних документів наведено у документі «Класифікація робіт» у розділі «Довідка».

При редагуванні ціни матеріалу в полях «транспортні витрати» та «заготівельно-складські витрати» додана можливість задавати значення виразом.

В Ознаки друку на рівні будови додана ознака «Друк одиниць виміру без скорочень». Ця ознака визначає формат відображення одиниці виміру при оформленні вихідного документу «Локальний кошторис».

Виправлені помилки в стандартній НДІ.

Скачать демо-версию

После загрузки файлы с расширением *.ex необходимо переименовать на *.exe (шрифт латинский) и запустить.

Цены

 

Обновления

 

Руководство пользователя
В формате .doc

 

Форум разработчиков

 

Требования для установки ПК АВК-5:

   - Операционная система: Windows XP SP3 и выше;

   - ОЗУ - не менее 1 Гб;

  -  Тактовая частота процессора - 1 ГГц и выше;

    Объем свободного дискового пространства - не менее 2 Гб.


АВК-5 не работает на виртуальных машинах и в терминальном режиме (тонкий клиент и т.д.)

Для корректной работы ПК АВК-5 папку, в которую Вы установили программу, настоятельно рекомендуется поместить в "доверенную зону" Вашей антивирусной программы.