(095) 549-23-42

Нове в ПК АВК-5 редакції 3.6.3 в порівнянні з редакцією 3.6.2

 

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.6.3 передбачено:
 • В нормативно довідковій інформації (НДІ):

  • Ресурсні елементні кошторисні норми на реставраційно-відновлювальні роботи приведені у відповідність до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від від 07.12.2021 № 322;
  • Значення відпускних цін для матеріалів та устаткування виведені станом на 1.12.2021 р. з урахування показників в розділі «Економічна статистика» Державної служби статистики.

   Примітка: Звертаємо увагу, що зазначені ціни запропоновані у якості орієнтиру і мають бути уточнені в процесі складання кошторисної документації у відповідності до чинних нормативних вимог за результатами проведеного аналізу.
 • При визначенні прибутку та адміністративних витрат у складі кошторисної документації:

  • Уточнений вбудований алгоритм визначення розміру прибутку та адміністративних витрат відсотком (задається у Реквізитах будови): із розрахункової бази виключено врахування вартості устаткування.
  • У витраті Глави 13 П130 «Кошторисний прибуток» доданий кошторисний розрахунок. Цим розрахунком розмір кошторисного прибутку визначається відсотком від суми прямих, загальновиробничих витрат та вартості устаткування підрядника за відрахуванням вартості ресурсів поставки замовника. За умовчанням відсоток для визначення розміру прибутку дорівнює нулю.

  • У витраті Глави 13 П147 «Адміністративні витрати» доданий кошторисний розрахунок. Цим розрахунком розмір адміністративних витрат визначається відсотком від суми прямих витрат та вартості устаткування підрядника за відрахуванням вартості ресурсів поставки замовника. За умовчанням відсоток для визначення розміру адміністративних витрат дорівнює нулю.

   Для того, що у будові розмір вищезазначених витрат визначався за кошторисними розрахунками необхідно у цих витратах встановити ознаку біля кнопки «Кошторисний розрахунок» та вказати необхідні значення відсоткових показників у переліку вихідних даних кошторисного розрахунку.

   Запропоновані за умовчання кошторисні розрахунки розміру прибутку та адміністративних витрат, за бажанням, можуть бути змінені у звичайному режимі.

    
 • При визначенні вартості експертизи проектної документації (витрата П123) надана можливість приведення табличних значень відсоткових показників до умов поточного періоду, як і передбачено п 7.6 Настанови з визначення ПВР.
 • Передбачена можливість зберігання вихідних документів у форматі PDF. Для цього у екранах перегляду окремого документа та формування групи вихідних документів додана відповідна кнопка.

  Крім того, при попередньому перегляді вихідного документу додана кнопка «Відкрити «Провідник», за допомогою якої можна встановити шлях зберігання файлу.
 • В Параметрах екранного локального кошторису в підсистемах СД та ДЦ (Ф127) доданий пункт «Задати кількість для виділеної групи позицій» (поєднання гарячих клавіш Shift+V).
 • При виконанні пошуку позицій локального кошторису за контекстом найменування враховуються найменування відділів, розділів, приміток.
 • Виправлені помилки попередніх редакцій:

  • Некоректне виконання «чистого» оновлення;
  • Форма вихідного документа «Договірна ціна»;
  • Друкарські помилки у найменуваннях окремих РЕКН та позицій устаткування;
  • Некоректне перенесення значення числового параметру Н34 при встановленій ознаки друку у будовах, створених у попередніх редакціях;
  • Друк значень трудовитрат у вихідному документі на рівні будови «Розрахунок загальновиробничих витрат».
  Примітка: для змін, передбачених у п2.2, п2.3 та п3, а також виправлення помилки в найменуваннях параметрів у витратах П91 та П910 необхідно виконати оновлення блоку настройки.

Скачать демо-версию

После загрузки файлы с расширением *.ex необходимо переименовать на *.exe (шрифт латинский) и запустить.

Цены

 

Обновления

 

Руководство пользователя
В формате .doc

 

Форум разработчиков

 

Требования для установки ПК АВК-5:

   - Операционная система: Windows XP SP3 и выше;

   - ОЗУ - не менее 1 Гб;

  -  Тактовая частота процессора - 1 ГГц и выше;

    Объем свободного дискового пространства - не менее 2 Гб.


АВК-5 не работает на виртуальных машинах и в терминальном режиме (тонкий клиент и т.д.)

Для корректной работы ПК АВК-5 папку, в которую Вы установили программу, настоятельно рекомендуется поместить в "доверенную зону" Вашей антивирусной программы.